Balkan Bashavel | Prešov

Koncerty
Prešov
-

 

Vedeli ste, že má Balkan Bashavel už 10 rokov? Na to si treba poriadne zakrepčiť. Rytmy balkan beats, gypsy, reggae a world music k vám do Prešova privezieme už 31. októbra. Spolu s nami sa na vás teší aj ružomberský DJ Libčo.

 

Na akciu príďte s respirátorom či rúškom a preukážte sa potvrdením o uplynutí aspoň 14 dní od druhej dávky očkovania mRNA vakcínou, alebo potvrdením o uplynutí aspoň 4 týždňov od prvej dávky očkovania vektorovou vakcínou.

MALALATA (SK)
MALALATA pôsobí na scéne už 14 rokov a je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance. Pod taktovkou MALALATA pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Japonsku či Mexiku. Duo svojou show roztancovalo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystúpilo na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda či Fanfare Ciocarlia.
www.facebook.com/MALALATA

LIBČO (SK)
Ružomberský čajovník a príležitostný DJ, ktorý má (na gastromana až prekvapivo) selekciu jednoducho v krvi.

 

Vstup BUDE POVOLENÝ len osobám starším ako 15 rokov vybaveným rúškom či respirátorom po preukázaní sa platným očkovaním (viď vyššie). Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotky z nej budú uverejnené na sociálnej sieti Facebook.

Vstupenky

Odporúčané akcie